KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Solid Fight Academy

Yer:
Diğer

Tarih:
21 Nisan 2022, Perşembe
20:29

Alıntı Yap: Solid Fight Academy

Harekete Geç !
Dağhan Sağlam Kimdir ?
15 Mayıs 1991 tarihinde Kadıköy, İstanbul doğumlu, aslen Trabzonlu olan milli atlet, spor hayatına 1999 yılında Kick Boks ve daha sonra Muay Thai branşı ile Marmara Spor Kulübünde başlamıştır.

Bu tarihten itibaren 2005-2009 yılları arasında; Kick boks ve Muay Thai branşlarında İstanbul, Marmara ve Türkiye şampiyonalarına katılmış, birçok kez derece ile şampiyonluklar kazanma başarısını göstermiş ve Türkiye Milli Takımına seçilip Avrupa Arenasında da ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Avrupa'da karşılaştığı zorlu rakiplerini birer birer alt ederek ülkemizi uluslararası mecrada başarıyla temsil edip bayrağımızı gururla dalgalandırmıştır.
Kazandığı bu başarılar neticesinde Avrupa’da ve Dünya’da genç yaşında dikkatleri üzerine çeken Milli atlet İngiltere, Hollanda, Fransa gibi bir çok Avrupa ülkesinden sponsorluk teklifi almasına karşın ailevi sebepler nedeniyle kariyerine ülkesinde devam etmiştir.

Farklı Bir Yarın İstiyorsan, Kendini Bugün Zorla !
Liseyi bitirdikten sonra Milli Sporcu olarak Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na %100 burslu olarak girmiş fakat hem yurt içinde hem yurt dışında turnuvaların yoğunluğu sebebi ile okuluna ara verip kariyerinde basamakları hızlıca tırmanmaya devam etmiştir.

Uzun yıllar boyunca Tayland’da, Bangkok, Pattaya, Phuket gibi şehirlere birçok kez gidip, hem Yokkao, Tiger Muay Thai gibi tanınmış kamplarda idmanlar gerçekleştirmiş hem de Muay Thai’nin dünya çapında bilinen isimlerinden eğitim almıştır. Aldığı eğitimleri de bu ustalarla müsabakalara çıkarak başarısını perçinleyen Milli Atlet, Tayland Kral Kupası‘nda da dövüşüp başarı elde eden nadir Türk sporcular arasında yer almaktadır.

Başta Tayland olmak üzere; İngiltere, Hollanda, Fransa gibi bir çok Avrupa arenasında ülkemizi temsil edip, büyük başarılara ve şampiyonluklara uzanan milli atlet son katıldığı Avrupa Şampiyonası finallerinde kulağına aldığı bir darbe sonucu profesyonel dövüş müsabakalarına bir süreliğine ara verip, hali hazırda kurucusu ve sahibi olduğu “Solid Fight Academy” dövüş salonlarında antrenörlük kariyerine ağırlık vererek spor hayatına devam etmiştir. Kozyatağı kick boks salonları, Bostancı kick boks, Kozyatağı kick boks salonu, Bostancı kick boks salonu dövüş sporları için eğitmenlik yaptığı mekanlardır.

Antrenörlük kariyeri boyuncu hem yurt içinde hem yurtdışında eğitimlere ve seminerlere katılan Milli Atlet bu eğitim ve seminerler esnasında Dünya çapında tanınmış Tony Jeffries, Phil Daru, Simon Chu gibi antrenörlerle çalışma fırsatı yakalamıştır. Kariyerinde hızlıca yükselen ve tanınan milli atlet; edindiği bilgi birikimini ve tecrübesini hali hazırda olan öğrencileriyle ve antrenörlerle son derece ustalıkla paylaşmakta, ülkemize de temeli sağlam milli sporcular ve yetenekli antrenörler katıp başarılar kazanmaya devam etmektedir.

Gelecekteki Sen, Şimdiki Hedefin Olsun !
Dövüş sporları ile uğraşmanın dünyadaki en iyi egzersiz yöntemi olduğunu biliyoruz. Bu tartışmaya kapalı bir konu. Öyle ki bu sporlarda ne kadar çok çalışırsan o kadar çok verim elde edersin. Sıkı çalışma ve kararlılık sloganımızdır. Zorlu süreçler ise bizim yaşam biçimimizdir. Geri dönüşü olmayan bir sürece girdiğindeyse, takımın bir parçası olmayı dilersin. Hayatınızda her zaman daha güçlü, daha hızlı, daha akıllı hissedecek ve güne daha enerjik başlayacaksınız.

Şimdi Değilse Ne Zaman ?
Zihinsel anlamda kendinden emin odaklanmış ve kontrol altında hissedeceksiniz. Karşınıza çıkan hiçbir zorluğa boyun eğmeyen bir zihne sahip olacağınıza sizi temin ediyorum. Size iki şeyin sözünü veriyorum, artan bir ivme ile ilerleyen zorlu egzersizler ve göze görülür değişim. Özellikle dövüş sporları ile daha önce hiç uğraşmadıysanız çok korkutucu olabilir. Hangi branşı öğrenmek istiyorsanız onu tüm yönleriyle size öğretmeyi istiyorum.
Yukarı   Web: www.daghansaglam.com       
 
Gönderen:
Tente İzmir

Yer:
Diğer

Tarih:
20 Nisan 2022, Çarşamba
18:52

Alıntı Yap: Tente İzmir

İzmir otomatik tente sistemleri ve uygulamaları ile kolay ve hızlı şekilde tentelerinizi güneşin etkilerine karşı kullanabilir, sevdiklerinizi ve konuklarınızı konfor içinde konuk edebilirsiniz. İzmir tente fiyatları için bize ulaşın. İş yerleri , mağazalar ve turistik işetmelerin yanı sıra balkon tentesi yada teras tentesi olarak ta evlerinizin sıcak yaz aylarında evleriniz için ideal bir üründür. İthal motorlu aksamı ile ve uzaktan kumandası sayesinde ile bir kaç dakika içinde tenteniz hızlı ve güvenli şekilde kolayca kapanıp açılmaktadır . İmal ettiğimiz motorlu tente ithal akrilik kumaştan ve İzmir tente, İzmir kasetli tente, bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü sistemlerimizden olup , çok sık tercih edilen ekonomik bir seçimdir. Otomatik tente İzmir sistemlerinin imalatını 30 yıldan bu yana sektörünün öncü bir firması olarak satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz İzmir otomatik tente sistemleri ve uygulamaları ile kolay ve hızlı şekilde tentelerinizi güneşin etkilerine karşı kullanabilir , sevdiklerinizi ve konuklarınızı konfor içinde konuk edebilirsiniz. İş yerleri , mağazalar ve turistik işetmelerin yanı sıra balkon tentesi yada teras tentesi olarak ta evlerinizin sıcak yaz aylarında evleriniz için idealdir.
Yukarı   Web: tenteizmir.com.tr       
 
Gönderen:
Tekyaz

Yer:
Diğer

Tarih:
18 Nisan 2022, Pazartesi
15:54

Alıntı Yap: Tekyaz

1994 yılında UMTAŞ A.Ş. bünyesinde başladığımız CAD / CAM / CAE alanındaki faaliyetlerimizi 2007 yılından beri TEKYAZ TEKNOLOJİK YAZILIMLAR VE MAKİNA TİC. A.Ş. olarak sürdürüyoruz.

TEKYAZ; Solidworks Türkiye Distribütörü, SolidCAM Türkiye Distribütörü ve Cimatron Türkiye Distribütörü olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzmanlaşmış bir şirkettir.

TEKYAZ; Türkiye genelinde İstanbul başta olmak üzere İzmir, Bursa, Konya, Ankara, Kayseri ve Adana illerinde gerçek bölge ofisleri ve çalışanları ile Türkiye’nin dört bir yanında yer alan müşterilerine çoğunluğu mühendis olan yaklaşık 130 kadrolu ve 20 stajyer çalışan ile hizmet vermektedir.

TEKYAZ; 19 yıllık Solidworks Türkiye Distribütörü, 28 yıllık CAD/CAM deneyimi, kuvvetli altyapısı, kurumsallaşmış organizasyon yapısı ve genç kadrosu ile tüm müşterilerine program satışı, Solidworks satış, teknik desteği ve eğitimleri ile bütünsel çözümler sunmaktadır. Ayrıca yazılım ürünlerini desteklemek üzere çeşitli cihazların satış ve temsilciliğini de yürütmektedir.

TEKYAZ; 3000’in üzerinde müşteri ve 500’ün üzerinde eğitim kurumu ile çalışmakta, SOLIDWORKS tarafından gerçekleştirilen tüm sertifikalara sahip deneyimli ve tecrübeli eğitim kadrosunun yanı sıra özel sınavlara tabi tutulan profesyonel satış ekibi ile hizmet vermektedir.

Eğitim ve eğitim kurumları konusunda da sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde uzun yıllar sektöre katma değerler sağlayarak, eğitim hizmetlerini devam ettirmektedir.

Tekyaz Ailesi koolaj 3
Misyonumuz

Tekyaz Teknolojik Yazılımlar, tasarım ve ürün geliştirme döngüsünü geliştirmek ve yönetmek için tüm dünyanın takip ettiği stratejileri Türkiye’ye uyarlamak, her geçen gün kalite ve hizmet çıtasını yükselterek müşterilerine daha fazla katma değerler sağlamayı misyon edinmiştir.

28 yıllık tecrübe, geniş mühendislik deneyimi, uzman ve sertifikalı kadrosu, profesyonel teknik destek ve satış ekibi, bölge ofisleri ve ödüllü müşteri memnuniyeti performansıyla çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

Vizyonumuz

Tekyaz olarak müşterilerimize yenilikçi ve inovatif tasarım çözümleri sunmak.
Yukarı   Web: www.tekyaz.com       
 
Gönderen:
Yurdumun Lezzetleri

Yer:
Diğer

Tarih:
16 Nisan 2022, Cumartesi
21:32

Alıntı Yap: Yurdumun Lezzetleri

Her bölgeye özgü ürün, yöresel ürünler ve lezzetleri buluşturan alışveriş uygulaması!

Sevdiklerinizle birlikte ürünlerimizi güvenle tüketebilirsiniz. Türk mutfağı, gerek lezzet gerekse de çeşitlilik anlamında dünyadaki en zengin mutfakların başında gelmektedir. Sizler de yemek tarifleri ile hazırlayacağınız lezzetli yemekleriniz için yöresel ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İletişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte, geleneksel anlayışın yerini, yeni satış ve pazarlama yöntemlerine bıraktığı bir süreçte "Yurdumun Lezzetleri" Konsepti ile e-ticaret alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Otantik ve yerel değerlerin, bir ülkenin gerçek hazinesi olduğunun farkında olan bizler;

Ülkemizin sahip olduğu potansiyelin, etkili bir tanıtım ve proaktif bir çalışma anlayışı ile benzerleri karşısında fark yaratacağını bilen, yola çıkış hikayesini de bu potansiyel üzerine kurgulayan firmamız, otantik kültürel değerlerin korunmasına da dolaylı yoldan hizmet etmiş olacaktır.

Kalitesi onaylı, marka değeri yüksek, her bölgeye has eşsiz ürün ve lezzetlerin tüketici ile buluşmasına aracı olmak, bilinirlik ve yaygınlık seviyesinin artması yolunda sağlanacak her nitelikli katkı, sahip olduğumuz yerel ve otantik değerleri, sert esen küresel rüzgarların yaratacağı erozyona karşı daha korunaklı yapacağına yürekten inanıyoruz.

Her biri ayrı değer arz eden, hikayesini kısmen de olsa anlatmaya çalıştığımız bu ürün ve lezzet yolculuğunda, birlikte ve bir arada olabilmenin mutluluğu ile sevgilerimizi, saygılarımızı sunuyoruz.
Yukarı   Web: www.yurdumunlezzetleri.com       
 
Gönderen:
Yurdumun Lezzetleri

Yer:
Diğer

Tarih:
16 Nisan 2022, Cumartesi
21:32

Alıntı Yap: Yurdumun Lezzetleri

Her bölgeye özgü ürün, yöresel ürünler ve lezzetleri buluşturan alışveriş uygulaması!

Sevdiklerinizle birlikte ürünlerimizi güvenle tüketebilirsiniz. Türk mutfağı, gerek lezzet gerekse de çeşitlilik anlamında dünyadaki en zengin mutfakların başında gelmektedir. Sizler de yemek tarifleri ile hazırlayacağınız lezzetli yemekleriniz için yöresel ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İletişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte, geleneksel anlayışın yerini, yeni satış ve pazarlama yöntemlerine bıraktığı bir süreçte "Yurdumun Lezzetleri" Konsepti ile e-ticaret alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Otantik ve yerel değerlerin, bir ülkenin gerçek hazinesi olduğunun farkında olan bizler;

Ülkemizin sahip olduğu potansiyelin, etkili bir tanıtım ve proaktif bir çalışma anlayışı ile benzerleri karşısında fark yaratacağını bilen, yola çıkış hikayesini de bu potansiyel üzerine kurgulayan firmamız, otantik kültürel değerlerin korunmasına da dolaylı yoldan hizmet etmiş olacaktır.

Kalitesi onaylı, marka değeri yüksek, her bölgeye has eşsiz ürün ve lezzetlerin tüketici ile buluşmasına aracı olmak, bilinirlik ve yaygınlık seviyesinin artması yolunda sağlanacak her nitelikli katkı, sahip olduğumuz yerel ve otantik değerleri, sert esen küresel rüzgarların yaratacağı erozyona karşı daha korunaklı yapacağına yürekten inanıyoruz.

Her biri ayrı değer arz eden, hikayesini kısmen de olsa anlatmaya çalıştığımız bu ürün ve lezzet yolculuğunda, birlikte ve bir arada olabilmenin mutluluğu ile sevgilerimizi, saygılarımızı sunuyoruz.
Yukarı   Web: https://www.yurdumunlezzetleri.com       
 

Toplam Kayıt Sayısı: 148 Toplam Sayfa Sayısı: 30
[««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. . . . 28. 29. 30. [»] [»»] 
© 2007 Test Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7