KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Vizyon Telsiz

Yer:
Diğer

Tarih:
09 Mayıs 2023, Salı
19:26

Alıntı Yap: Vizyon Telsiz

Motorola telsiz Türkiye distribütörü Air firmasından aldığı servis ve satış konusundaki yetki ile; Vizyon Telsiz ve Dijital Telsiz, Motorola el telsizleri, firmaları olarak iki şirket ile hizmet vermekteyiz. Dijital Telsiz ve Haberleşme Hizmetleri Limited Şirketi; Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir şirket olup; Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti sağlamaktadır. Tedarik, uygulama ve müşteriye özel kurulum geniş bilgi ile hizmet en üst düzeyde sağlamak için İstanbul ve Marmara Bölgesinin yanı sıra Türkiye’nin her iline OKTH sistemi kurmakta, istediğiniz iller yada bölgeler arasında da telsiz iletişimi sağlayarak Türkiye’de ilk ve öncü kuruluşudur.

Telsiz ekipmanları satışı için Motorola, Vertex Bayii olarak siz müşterilerimizin ihtiyacı olan yenilikçi çözümler sunma konusunda uzmanlık ve başarı sağlamıştır. Motorola’nın ödüllü telsizler ve uygulamaları ile portföyünü geliştirmiş, yaptığı hizmet edindiği misyon ile işletmelerin ve kurumların telsiz haberleşme ihtiyaçlarına başarılı çözümler sunarak sektöründe lider kuruluş olmuştur.

Vizyon Telsiz ve Haberleşme Hizmetleri Ltd. Şti. Motorola’nın yetkili bayisi ve Çözüm ortağıdır. Dünya ’nın her hangi bir ülke yada ülkelerinde telsiz haberleşme alt yapı çözümleri sunmakta bina içi ve bina dışı kablosuz haberleşme ve telsiz iletişimi sağlamaktadır. Noktadan noktaya ve noktadan çok noktaya geniş bant ağları ve hizmetlerinin genişletilmesi için ideal bir teknolojidir. Ekonomik, uzun vadede ücretsiz ve güvenlik açısından %100 kriptolu iletişim sağlar.

Vizyon telsiz şirketi satış, servis ve kiralama hizmeti vermektedir.

SERVİS: Motorola telsiz modelleri başta olmak üzere her marka model telsizlerin yetkili servis merkezi olan Vizyon Telsiz ve Haberleşme Hizmetleri Ltd Şti; tüm müşterilerine kesintisiz hızlı kaliteli servis hizmeti sunmaktadır. Telsiz serviste olduğu süre 2 iş gününü geçmeyecek olmasına karşın isteğe göre yedek telsiz verilip, servis bekleme süresinde kullanıcıların telsiz’siz kalmaması konusunda ücretsiz destek ve hizmet sağlamaktadır. Ayrıca, Teknik Servis Araç Filomuz gerekirse direk telsiz servis ihtiyacı olan firma yada kurumlara gidip, tamir ve bakım çalışmaları yapmak için donatılmıştır. Deneyimli teknik mühendisleri tarafından Türkiye’nin 7 bölgesine hizmet yapılmaktadır.

SATIŞ: Vizyon Telsiz Ltd Şti., satış personelleri, donanımlı ve profesyonel iki yönlü telsiz iletişim konusunda eğitilmişlerdir. Ekibimiz Motorola, Vertex, Kenwood, Hyt markaları ile igili aldığı eğitim, güncel bilgiler ve altyapı çözümleri için en doğru bir şekilde müşterilerimizi bilgilendirmekte ve bu bilgiler ışığında doğru bir şekilde yönlendirmektedirler.. Kaliteli iletişim ve uygun fiyatlı güvenilir çözümler oluşturarak müşteri ihtiyaçlarını kurmak satış takımımızın görevi olup, bu yeteneklerini geliştirmek için teknik servis bünyemizdeki mühendisler ile devamlı irtibat halinde olup; güncel teknolojiyi takip etmektedirler.

KİRALAMA: Telsiz kiralama hizmetleri sağlayan firmamız, uzun vadeli yada kısa vadeli telsiz iletişim çözümleri sunmaktadır. Geniş alan telsiz haberleşme altyapılara sahip Dijital Telsiz ve Haberleşme Hizmetleri Ltd. Şti. telsiz kiralama ve altyapı çözümleri ile rakipsiz kaliteli ekonomik ve teknolojik çözümler sunmaktadır.
Yukarı   Web: https://www.vizyontelsiz.com.tr       
 
Gönderen:
WestLine Transfer

Yer:
Diğer

Tarih:
16 Mart 2023, Perşembe
21:12

Alıntı Yap: WestLine Transfer

WestLine Transfer

WestLine Transfer, İzmir havalimanı transfer ve İzmir şehir içi transfer hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Müşterilerine kaliteli, güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmayı hedefleyen şirket, her türlü transfer ihtiyacını karşılamak için çeşitli araç seçenekleri sunar.

İzmir Havalimanı Transfer Hizmetleri

WestLine Transfer, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na transfer hizmetleri sunan önde gelen şirketlerden biridir. İzmir havaalanı transfer hizmetleri, şirketin en popüler hizmetleri arasındadır ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre birçok seçenek sunulmaktadır. Müşteriler, konforlu ve güvenli bir şekilde havalimanına ulaşabilir ve seyahatlerinin keyfini çıkarabilirler.

İzmir Şehir İçi Transfer Hizmetleri

WestLine Transfer, İzmir'deki müşterilerine şehir içi transfer hizmetleri de sunar. Şehir içi transfer hizmetleri, müşterilerin iş toplantıları, özel etkinlikler, alışveriş gezileri ve diğer transfer ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun araç seçenekleri sunar ve müşterilerin konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlar.

WestLine Transfer'in Sunduğu Diğer Hizmetler

WestLine Transfer, İzmir'de havaalanı ve şehir içi transfer hizmetleri dışında, diğer özel transfer hizmetleri de sunar. Şirket, müşterilerine özel etkinlikler, iş toplantıları, tatil turları ve diğer özel transfer ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunar. Şirket, müşterilerinin tüm özel transfer ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman hazırdır.

WestLine Transfer'in Hizmet Kalitesi

WestLine Transfer, müşteri memnuniyetine büyük önem veren bir şirkettir. Şirket, müşterilerine en kaliteli İzmir transfer hizmetlerini sunmayı amaçlamaktadır. Tüm araçlar, son derece temiz ve bakımlıdır ve her yolculuk öncesinde detaylı bir kontrol sürecinden geçirilir. Ayrıca, tüm sürücüler, WestLine Transfer'in profesyonel ekibi tarafından özenle seçilir ve eğitilir. Bu sayede, müşterilerin güvenliği ve rahatlığı her zaman en üst düzeyde tutulur.

Sonuç olarak, WestLine Transfer, İzmir havalimanı transfer ve şehir içi transfer hizmetleri sunan güvenilir bir şirkettir.
Yukarı   Web: www.havaalanitransferiizmir.com       
 
Gönderen:
Alsan Bayrak

Yer:
Diğer

Tarih:
12 Şubat 2023, Pazar
13:36

Alıntı Yap: Alsan Bayrak

İzmir Bayrak Firması

İzmir bayrak firmaları denilince, yıllardır ilk akla gelen İzmir bayrak firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm bayrak ve flama ürünlerinin üretimini büyük bir hassasiyet ile gerçekleştiriyoruz. Bayrakçılık alanında yıllardır İzmir'de bayrak üreticisi olarak faaliyet gösteren bayrak imalat firmamız için, önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Logolu bayrak baskısı ve Türk bayrakları yapan bayrak satışı firmamız, ücretsiz grafik desteği sunmaktadır. İzmir geneline ücretsiz teslimat hizmetimiz vardır. Bayrak yaptırma ve sipariş vermek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tüm bayrak ve flama çeşitlerimiz için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Bayrak türleri kullanım alanlarına göre fark yaratabilir. Bu durumun sebebi de her bayrağın tercih edilen alanı değişim gösterdiği içindir. İzmir bayrak baskı firması olarak beklentileri en iyi şekilde karşılayan bir firmayız. Bu sebeple de ürünlerimizde her zaman kalitenin hakim olması dayanıklı materyaller içermesi ile birlikte birçok alan için beklentileri karşılayan bir ürün skalasına sahibiz. Üretimde tercih edilen materyaller ise birinci sınıf malzemeden oluşan önemli bir ürün yelpazesi oluşturur. Birbirinden şık görünümleri ile renk tonajlarına kadar beklentiyi karşılar niteliktedir. Tercih edilen bayrak seçenekleri ise, masa bayrağı, makam bayrağı, sopalı bayrak, kırlangıç bayrak, üçgen bayrak ve daha pek çok seçeneğin mevcut olduğu bir çeşit olanağı bulunur.
Yukarı   Web: alsanbayrak.com       
 
Gönderen:
Kozyatağı Kick Boks Salonu

Yer:
Diğer

Tarih:
29 Ocak 2023, Pazar
21:36

Alıntı Yap: Kozyatağı Kick Boks Salonu

Kozyatağı Kick Boks Salonu
Kozyatağı kick boks salonu, her zaman dövüş sporlarında etkin bir çalışma sunar. Böylelikle yoğun çalışma temposuyla birlikte yüksek kondüsyona sahip olmanızı sağlar. Bunun dışında enerjinizi daha kontrollü kullanarak hareket kabiliyetinizi zamana yaymanıza olanak tanır. Çünkü, fazla güç tüketimi gereken spor dallarından birisi olan kick boksta teknik hareketlerin doğru bir şekilde kontrollü kullanımı oldukça önemlidir. Bundan dolayı kick boks salonumuzda uzman kadromuz eğitiminizin her aşamasını dikkatle planlar. En sert dövüş sporlarından birisi olan kick boks, gücünüzü belirli teknikler üzerinde yoğunlaştırmanızı sağlar. Görüldüğü gibi uzmanlık gerektiren kuşak atlama aşamaları, müsabakalarda ilerlemeniz için aşmanız gereken önemli bir bariyerdir. Aynı zamanda da kick boks sporunda ilerlemeniz için sizi kamçılayan önemli bir araçtır. 2023 yılı Kozyatağı kick boks salonu kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
Kick Boks Eğitiminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
Uzman eğitmenlere birlikte çalışmanız durumunda bu sporun öğrenimi açısından avantaj sağlarsınız. Kick boksun sağladığı avantajlardan birisi, fiziksel gücünüzü doğru kullanmanıza imkan tanımasıdır. Aynı zamanda vücut gelişiminde istenilen kas ve gövde yapısına sahip olmanız konusunda da yardımcı olur. Eğitmen Dağhan Sağlam tarafından verilen dersler, kişinin performansına göre çizilen teknik ilerlemeyle belirlenir. Eğitimlerimizde sporcularımızın düzenli ve dengeli gelişimine önem veriyoruz. Bundan dolayı öğrencilerimize eğitimlerinin her aşamasında profesyonel destek sunuyoruz. Bu sayede denge, fiziksel koordinasyon ve esneklik becerileri yanında özgüven kazanmalarını da önceliyoruz. Ayrıca dengeli kilo alımıyla sporcularımızın bedensel yapılarında deformasyona uğramamaları için özel beslenme programları uyguluyoruz. Bu sayede tam olarak eğitim içeriğine uygun hazırlanarak müsabakalarda üstün başarı kazanmanıza yardımcı oluyoruz.
Kick Boks ile Vücut Gelişimi
Spor aktivitesi olmasının yanında vücudunuzda gözle görülür bir değişim yaratarak kas yapınızın etkin bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olur. Bu sayede gelişim düzeyini olumlu yönde etkileyerek düzenli bir beslenme ile tam koordinasyonlu bir eğitim içeriğinden geçmenizi sağlar. Fiziksel aktivite olmasının yanı sıra ruhsal anlamda da bütünleşmenize olanak tanır. Bu şekilde dövüş sporları arasında ilk sırada gelerek beklentiyi maksimum düzeye çıkarmaktadır. Profesyonel eğitmen kadrosu eşliğinde verilen derslere aksatmadan, düzenli katılım sağlamanız, kuşak atlamanız için önemlidir. Bu disiplin eşliğinde çalışmaları devam ettirmeniz, ilerisi için profesyonellik düşünceniz varsa, amatör klasmandan çıkarak profesyonel alanda devam etmenizi sağlar. Kozyatağı kick boks salonu ile vücut geliştirme tercihinde bulunanlar için beklentiyi üst düzeyde karşılayan önemli bir dövüş sporudur. Bu sebeple de düzenli çalışmanız ve istikrarlı bir eğitim alınması ile istediğiniz noktada ilerleme kaydetmenize yardımcı olur.
Yukarı   Web: www.daghansaglam.com/kozyatagi-kick-boks-salonu       
 
Gönderen:
Kozyatağı Kick Boks Salonu

Yer:
Diğer

Tarih:
29 Ocak 2023, Pazar
21:34

Alıntı Yap: Kozyatağı Kick Boks Salonu

Kozyatağı Kick Boks Salonu
Kozyatağı kick boks salonu, her zaman dövüş sporlarında etkin bir çalışma sunar. Böylelikle yoğun çalışma temposuyla birlikte yüksek kondüsyona sahip olmanızı sağlar. Bunun dışında enerjinizi daha kontrollü kullanarak hareket kabiliyetinizi zamana yaymanıza olanak tanır. Çünkü, fazla güç tüketimi gereken spor dallarından birisi olan kick boksta teknik hareketlerin doğru bir şekilde kontrollü kullanımı oldukça önemlidir. Bundan dolayı kick boks salonumuzda uzman kadromuz eğitiminizin her aşamasını dikkatle planlar. En sert dövüş sporlarından birisi olan kick boks, gücünüzü belirli teknikler üzerinde yoğunlaştırmanızı sağlar. Görüldüğü gibi uzmanlık gerektiren kuşak atlama aşamaları, müsabakalarda ilerlemeniz için aşmanız gereken önemli bir bariyerdir. Aynı zamanda da kick boks sporunda ilerlemeniz için sizi kamçılayan önemli bir araçtır. 2023 yılı Kozyatağı kick boks salonu kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
Kick Boks Eğitiminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
Uzman eğitmenlere birlikte çalışmanız durumunda bu sporun öğrenimi açısından avantaj sağlarsınız. Kick boksun sağladığı avantajlardan birisi, fiziksel gücünüzü doğru kullanmanıza imkan tanımasıdır. Aynı zamanda vücut gelişiminde istenilen kas ve gövde yapısına sahip olmanız konusunda da yardımcı olur. Eğitmen Dağhan Sağlam tarafından verilen dersler, kişinin performansına göre çizilen teknik ilerlemeyle belirlenir. Eğitimlerimizde sporcularımızın düzenli ve dengeli gelişimine önem veriyoruz. Bundan dolayı öğrencilerimize eğitimlerinin her aşamasında profesyonel destek sunuyoruz. Bu sayede denge, fiziksel koordinasyon ve esneklik becerileri yanında özgüven kazanmalarını da önceliyoruz. Ayrıca dengeli kilo alımıyla sporcularımızın bedensel yapılarında deformasyona uğramamaları için özel beslenme programları uyguluyoruz. Bu sayede tam olarak eğitim içeriğine uygun hazırlanarak müsabakalarda üstün başarı kazanmanıza yardımcı oluyoruz.
Kick Boks ile Vücut Gelişimi
Spor aktivitesi olmasının yanında vücudunuzda gözle görülür bir değişim yaratarak kas yapınızın etkin bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olur. Bu sayede gelişim düzeyini olumlu yönde etkileyerek düzenli bir beslenme ile tam koordinasyonlu bir eğitim içeriğinden geçmenizi sağlar. Fiziksel aktivite olmasının yanı sıra ruhsal anlamda da bütünleşmenize olanak tanır. Bu şekilde dövüş sporları arasında ilk sırada gelerek beklentiyi maksimum düzeye çıkarmaktadır. Profesyonel eğitmen kadrosu eşliğinde verilen derslere aksatmadan, düzenli katılım sağlamanız, kuşak atlamanız için önemlidir. Bu disiplin eşliğinde çalışmaları devam ettirmeniz, ilerisi için profesyonellik düşünceniz varsa, amatör klasmandan çıkarak profesyonel alanda devam etmenizi sağlar. Kozyatağı kick boks salonu ile vücut geliştirme tercihinde bulunanlar için beklentiyi üst düzeyde karşılayan önemli bir dövüş sporudur. Bu sebeple de düzenli çalışmanız ve istikrarlı bir eğitim alınması ile istediğiniz noktada ilerleme kaydetmenize yardımcı olur.
Yukarı   Web: www.daghansaglam.com/kozyatagi-kick-boks-salonu       
 

Toplam Kayıt Sayısı: 182 Toplam Sayfa Sayısı: 37
1. 2. 3. 4. 5. . . . 35. 36. 37. [»] [»»] 
© 2007 Test Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7