KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Azerbaycan Eğitim

Yer:
Diğer

Tarih:
01 Mayıs 2022, Pazar
17:31

Alıntı Yap: Azerbaycan Eğitim

Azerbaycan eğitim dünyasındaki erişimini ve nüfuzunu genişletmeye çalışırken, Azerbaycan üniversiteleri dünyadaki mükemmel üniversitelerle her zamankinden daha güçlü bağlantılar geliştirmekte ve sürdürmektedir.

Azerbaycan'da üniversite okumak türk öğrencilerin yurtdışı eğitimde ilk tercihleridir. Bakü üniversiteleri alanlarında uzman eğitim kadrolarına sahiptir.
Yukarı   Web: www.akdenizegitim.com       
 
Gönderen:
İnterberk

Yer:
Diğer

Tarih:
01 Mayıs 2022, Pazar
00:19

Alıntı Yap: İnterberk

Rollform, punch, kumlama ve boyahane makine imalatı.

Elektro-mekanik üretim prosesleri üzerine faaliyet yürüten firmamız, ileri teknoloji ürünü üretim yapısı ile 27 yılı aşkın bir süredir ülkemiz sanayisine hizmet sunmaktadır.

Rolform makine üreticileri: Üretim yapısını sektörün sürekli gelişen trendlerine uygun biçimde şekillendiren firmamız, proaktif bir yönetim anlayışını, hedeflere ulaşmanın zorunlu ilkesi olarak görmüş ve hayata geçirmiştir.

Gelişmiş Ar-ge yapısıyla üretim sürecinin başından sonuna kadar tüm işlemleri büyük özenle gerçekleştiren, modern yöntem ve tekniklerle ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükselten, büyümeyi, kaliteyi, başarıyı yenilenebilir hedefler olarak gören firmamız, izlediği pazarlama stratejileri ile sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir.

Profil makine imalatı: Müşteri eksenli yaklaşımı, yüksek motivasyonlu yenilikçi kavramlarla bütünleşmiş ekibi ile daima farklı olmayı başarabilmiş olan firmamız, Üretim disiplini ve pazarlama anlayışı ile güven veren bir firma olmayı, üretim felsefesinin vazgeçilmez ilkesi olarak görmüş, alışverişi dostluğa çevirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı temel bir işletme politikası olarak benimsemiştir.

Uluslararası standartlara uygun, insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün yapısını, üstün kalite anlayışı ile birleştirerek uluslararası pazarlara yönelen firmamız, elde ettiği başarıları sürekli ileri taşıyarak, ülke ekonomisine katkı sağlamayı bir görev edinmiştir.
Yukarı   Web: www.interberk.com       
 
Gönderen:
Urla Tente

Yer:
Diğer

Tarih:
24 Nisan 2022, Pazar
19:42

Alıntı Yap: Urla Tente

Urla tente olarak güzel ilçemiz de ve bağlı mahalle ve semtlerine gölgelik uygulamaları imalatı ve montajı gerçekleştirmekteyiz. Urla otomatik pergola sistemlerinin yoğun olarak ihtiyaç duyulduğu bir ilçemizdir. Urla tente fiyatları, özellikle yaz ayları mekanlara gölgelik ve serinlik sağlamak maksadı ile kullanılan sistemlerdir. Bir çok cafe, bar, restoran ve turistik işletmenin yanı sıra yazlıklarının keyfini sürmek isteyen yazlık sahipleri tarafında da ilgi görmektedir. Villa için pergola uygulamaları ise genel olarak teras, ve veranda üstünü kapatmak maksadı ile kullanılmaktır. Kesitli tente ürünlerimize de göz atabilirsiniz.
Yukarı   Web: urlatente.com       
 
Gönderen:
Solid Fight Academy

Yer:
Diğer

Tarih:
21 Nisan 2022, Perşembe
20:29

Alıntı Yap: Solid Fight Academy

Harekete Geç !
Dağhan Sağlam Kimdir ?
15 Mayıs 1991 tarihinde Kadıköy, İstanbul doğumlu, aslen Trabzonlu olan milli atlet, spor hayatına 1999 yılında Kick Boks ve daha sonra Muay Thai branşı ile Marmara Spor Kulübünde başlamıştır.

Bu tarihten itibaren 2005-2009 yılları arasında; Kick boks ve Muay Thai branşlarında İstanbul, Marmara ve Türkiye şampiyonalarına katılmış, birçok kez derece ile şampiyonluklar kazanma başarısını göstermiş ve Türkiye Milli Takımına seçilip Avrupa Arenasında da ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Avrupa'da karşılaştığı zorlu rakiplerini birer birer alt ederek ülkemizi uluslararası mecrada başarıyla temsil edip bayrağımızı gururla dalgalandırmıştır.
Kazandığı bu başarılar neticesinde Avrupa’da ve Dünya’da genç yaşında dikkatleri üzerine çeken Milli atlet İngiltere, Hollanda, Fransa gibi bir çok Avrupa ülkesinden sponsorluk teklifi almasına karşın ailevi sebepler nedeniyle kariyerine ülkesinde devam etmiştir.

Farklı Bir Yarın İstiyorsan, Kendini Bugün Zorla !
Liseyi bitirdikten sonra Milli Sporcu olarak Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na %100 burslu olarak girmiş fakat hem yurt içinde hem yurt dışında turnuvaların yoğunluğu sebebi ile okuluna ara verip kariyerinde basamakları hızlıca tırmanmaya devam etmiştir.

Uzun yıllar boyunca Tayland’da, Bangkok, Pattaya, Phuket gibi şehirlere birçok kez gidip, hem Yokkao, Tiger Muay Thai gibi tanınmış kamplarda idmanlar gerçekleştirmiş hem de Muay Thai’nin dünya çapında bilinen isimlerinden eğitim almıştır. Aldığı eğitimleri de bu ustalarla müsabakalara çıkarak başarısını perçinleyen Milli Atlet, Tayland Kral Kupası‘nda da dövüşüp başarı elde eden nadir Türk sporcular arasında yer almaktadır.

Başta Tayland olmak üzere; İngiltere, Hollanda, Fransa gibi bir çok Avrupa arenasında ülkemizi temsil edip, büyük başarılara ve şampiyonluklara uzanan milli atlet son katıldığı Avrupa Şampiyonası finallerinde kulağına aldığı bir darbe sonucu profesyonel dövüş müsabakalarına bir süreliğine ara verip, hali hazırda kurucusu ve sahibi olduğu “Solid Fight Academy” dövüş salonlarında antrenörlük kariyerine ağırlık vererek spor hayatına devam etmiştir. Kozyatağı kick boks salonları, Bostancı kick boks, Kozyatağı kick boks salonu, Bostancı kick boks salonu dövüş sporları için eğitmenlik yaptığı mekanlardır.

Antrenörlük kariyeri boyuncu hem yurt içinde hem yurtdışında eğitimlere ve seminerlere katılan Milli Atlet bu eğitim ve seminerler esnasında Dünya çapında tanınmış Tony Jeffries, Phil Daru, Simon Chu gibi antrenörlerle çalışma fırsatı yakalamıştır. Kariyerinde hızlıca yükselen ve tanınan milli atlet; edindiği bilgi birikimini ve tecrübesini hali hazırda olan öğrencileriyle ve antrenörlerle son derece ustalıkla paylaşmakta, ülkemize de temeli sağlam milli sporcular ve yetenekli antrenörler katıp başarılar kazanmaya devam etmektedir.

Gelecekteki Sen, Şimdiki Hedefin Olsun !
Dövüş sporları ile uğraşmanın dünyadaki en iyi egzersiz yöntemi olduğunu biliyoruz. Bu tartışmaya kapalı bir konu. Öyle ki bu sporlarda ne kadar çok çalışırsan o kadar çok verim elde edersin. Sıkı çalışma ve kararlılık sloganımızdır. Zorlu süreçler ise bizim yaşam biçimimizdir. Geri dönüşü olmayan bir sürece girdiğindeyse, takımın bir parçası olmayı dilersin. Hayatınızda her zaman daha güçlü, daha hızlı, daha akıllı hissedecek ve güne daha enerjik başlayacaksınız.

Şimdi Değilse Ne Zaman ?
Zihinsel anlamda kendinden emin odaklanmış ve kontrol altında hissedeceksiniz. Karşınıza çıkan hiçbir zorluğa boyun eğmeyen bir zihne sahip olacağınıza sizi temin ediyorum. Size iki şeyin sözünü veriyorum, artan bir ivme ile ilerleyen zorlu egzersizler ve göze görülür değişim. Özellikle dövüş sporları ile daha önce hiç uğraşmadıysanız çok korkutucu olabilir. Hangi branşı öğrenmek istiyorsanız onu tüm yönleriyle size öğretmeyi istiyorum.
Yukarı   Web: www.daghansaglam.com       
 
Gönderen:
Tente İzmir

Yer:
Diğer

Tarih:
20 Nisan 2022, Çarşamba
18:52

Alıntı Yap: Tente İzmir

İzmir otomatik tente sistemleri ve uygulamaları ile kolay ve hızlı şekilde tentelerinizi güneşin etkilerine karşı kullanabilir, sevdiklerinizi ve konuklarınızı konfor içinde konuk edebilirsiniz. İzmir tente fiyatları için bize ulaşın. İş yerleri , mağazalar ve turistik işetmelerin yanı sıra balkon tentesi yada teras tentesi olarak ta evlerinizin sıcak yaz aylarında evleriniz için ideal bir üründür. İthal motorlu aksamı ile ve uzaktan kumandası sayesinde ile bir kaç dakika içinde tenteniz hızlı ve güvenli şekilde kolayca kapanıp açılmaktadır . İmal ettiğimiz motorlu tente ithal akrilik kumaştan ve İzmir tente, İzmir kasetli tente, bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü sistemlerimizden olup , çok sık tercih edilen ekonomik bir seçimdir. Otomatik tente İzmir sistemlerinin imalatını 30 yıldan bu yana sektörünün öncü bir firması olarak satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz İzmir otomatik tente sistemleri ve uygulamaları ile kolay ve hızlı şekilde tentelerinizi güneşin etkilerine karşı kullanabilir , sevdiklerinizi ve konuklarınızı konfor içinde konuk edebilirsiniz. İş yerleri , mağazalar ve turistik işetmelerin yanı sıra balkon tentesi yada teras tentesi olarak ta evlerinizin sıcak yaz aylarında evleriniz için idealdir.
Yukarı   Web: tenteizmir.com.tr       
 

Toplam Kayıt Sayısı: 161 Toplam Sayfa Sayısı: 33
[««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. 6. . . . 31. 32. 33. [»] [»»] 
© 2007 Test Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7