KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Şen Etiket

Yer:
Diğer

Tarih:
09 Ocak 2022, Pazar
11:44

Alıntı Yap: Şen Etiket

Şen Etiket 1993 yılında Veysel ŞENTÜRK ve İbrahim ŞENTÜRK kardeşleri tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 30 yıllık tecrübemizle dünya trendlerinin yeniliklerini takip ederek kendi ürünlerimizi daha mükemmel bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Kendi imalatımızın olması, yerli hammadde tedariğimiz ve üretimin uygun fiyatlı olması müşterilerimize avantaj sağlamaktadır.

Etiket üretimimiz, tekstil sektörüne yönelik olduğundan, deri etiket, karton etiket, sallantı etiketi, jakron etiket, suni deri etiket, kauçuk etiket, metal etiket, dokuma etiket, yıkama talimatı ve aksesuarlar yoğun hizmet verdiğimiz ürünlerdir.
Yukarı   Web: www.senetiket.com.tr       
 
Gönderen:
Modifirst Oto Aksesuar

Yer:
Diğer

Tarih:
05 Ocak 2022, Çarşamba
21:06

Alıntı Yap: Modifirst Oto Aksesuar

Modifirst Oto aksesuar; kişilerin araçlarını daha estetik görmek ve farklılık katmak istediği için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sayede araç hem görünüm hem de daha konforlu hale gelir. Gelişen teknoloji ve her geçen gün artan talep ile aksesuarlar standart olmaktan çıkıp aracın marka ve modeline göre üretilmeye başladı.

Oto aksesuar; araçların konforunu, güvenliğini, iç ve dış görüntüsünü üst seviyelere taşıyan ürün grubudur.

Modifirst Oto Aksesuar kategorisinde araç iç ve dış aksesuarlar, modifiye ürünleri, oto paspas, bagaj havuzu, port bagaj ve bakım ürünleri ile geniş yelpazede ürünlere sahiptir. Modifirst; müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak kendisini geliştirmektedir.
Yukarı   Web: www.modifirst.com       
 
Gönderen:
Betaper Geçiş Kontrol

Yer:
Diğer

Tarih:
04 Ocak 2022, Salı
15:17

Alıntı Yap: Betaper Geçiş Kontrol

BETAPER GEÇİS KONTROL SİSTEMLERİ

Deneyim ve tecrübelerini yenilikçi ARG-GE hizmetleriyle buluşturarak sektöre yeni bir bakış açısı katmaktadır.

Kuruluşundan itibaren yazılım, donanım ve teknik destek gibi hizmetlerini birçok firmaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir

Hizmetleri arasında Parmak izli - Kartlı Personel Devam Kontrol Sistemleri, Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, Yüz tanıma sistemleri, Parmak izi okuyucular, OGS otopark sistemleri, turnike sistemleri, WC takip sistemleri, parmak izi personel takip sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Kamera CCTV sistemleri, Access Kontrol Sistemleri ve Firmalara Özel Yazılımlar yer almaktadır.

Kaliteli Hizmet ve Sorunsuz - Sonsuz Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasını sağlayacak olan yazılım, donanım ve hizmet şeklinin belirlenmesinde alanında uzman mühendis ve teknik personellerimiz büyük rol oynamakta bu sayede de müşterilerimizin doğru zamanda doğru teknolojiye yatırım yapmaları PARMA TEKNİK tarafından sağlanmaktadır.
Yukarı   Web: www.betaper.com.tr       
 
Gönderen:
Eco Blue

Yer:
Diğer

Tarih:
03 Ocak 2022, Pazartesi
18:01

Alıntı Yap: Eco Blue

Ecoblue Kimya 2019 Yılında Kocaeli’de Adblue dağıtım ve pazarlama şirketi olarak kurulmuş Türkiye'nin en büyük AdBlue üreticileri İGSAŞ (İstanbul Gübre Sanayi A.Ş.) ve Jetblue'dan tedarik ederek, pazarlama ve dağıtım hizmeti yapmaktadır.

Ürün, kendi markamız "ecoblue" olarak satışa sunulmaktadır.. Su bazlı üre çözeltisi, aus32

Alman Otomotiv Sanayicileri Derneği tarafından Adblue markasını kullanma hakkı kazanan ve VDA lisansını alan ilk firmalardan biri olan Jetblue ile VDA Lisans kullanım sözleşmemiz bulunmaktadır.Ayrıca Blueanalysis (Adblue kimyasalının kalite ön testlerinin yapılmasını sağlayan test çantası) markasının yetkili satış ve kullanım hakkı olan tek firmadır.

Ayrıca 1986 yılından bu yana hizmet vermekte olan Birlik Lojistik Nakliyat Ltd. Şti. ile birlikte ortak faaliyet yürütmektedir. Tedarik zinciri döngüsündeki ‘Kaliteli Ürün’&’Güçlü Lojistik’ hizmet anlayışı ile toplamda 100 adet paslanmaz çelik tankerli araç filosu ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü, en kısa sürede ve en ekonomik maliyetlerle taşımayı hedeflemektedir.
Yukarı   Web: https://www.ecoblueturkey.com       
 
Gönderen:
ORÇUN TOPRAKÇI

Yer:
Kocaeli

Tarih:
21 Aralık 2021, Salı
10:20

Alıntı Yap: ORÇUN TOPRAKÇI

Necmettin bey, Yavuz zirhlisini havuzlamak üzere 1926 yılında inşa edilen Havuz 1 askeri yüzer havuzu ile ilgili tarihi fotoğraflar varmidir. Var ise gönderebilirmisiniz. Bende halihazırda havuz 1 de çalışıyorum gölcük tersanesinde. Şimdiden teşekkür ederim.
Yukarı Mail: orcun402386@gmail.com         
 

Toplam Kayıt Sayısı: 148 Toplam Sayfa Sayısı: 30
[««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. 6. . . . 28. 29. 30. [»] [»»] 
© 2007 Test Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7