KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Betaper

Yer:
Diğer

Tarih:
15 Nisan 2022, Cuma
20:39

Alıntı Yap: Betaper

BETAPER

BETAPER GEÇİS KONTROL SİSTEMLERİ Deneyim ve tecrübelerini yenilikçi ARG-GE hizmetleriyle buluşturarak sektöre yeni bir bakış açısı katmaktadır.

BETAPER Kuruluşundan itibaren yazılım, donanım ve teknik destek gibi hizmetlerini birçok firmaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir

Hizmetleri arasında Parmak izli - Kartlı Personel Devam Kontrol Sistemleri, Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, Turnike, turnike sistemi, turnike fiyatları, Yüz tanıma sistemleri, OGS otopark sistemleri, WC takip sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Kamera CCTV sistemleri, Access Kontrol Sistemleri ve Firmalara Özel Yazılımlar yer almaktadır.

Kaliteli Hizmet ve Sorunsuz - Sonsuz Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasını sağlayacak olan yazılım, donanım ve hizmet şeklinin belirlenmesinde alanında uzman mühendis ve teknik personellerimiz büyük rol oynamakta bu sayede de müşterilerimizin doğru zamanda doğru teknolojiye yatırım yapmaları PARMA TEKNİK tarafından sağlanmaktadır.
Yukarı   Web: betaper.com       
 
Gönderen:
La Glamor

Yer:
Diğer

Tarih:
17 Mart 2022, Perşembe
17:41

Alıntı Yap: La Glamor

La Glamor

Işıltılı, temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmak hem güzel bir görüntü hem de beden-ruh sağlığı için oldukça önemlidir. Cildin doğal işlevini yerine getirebilmesi için La Glamor cilt bakım ürünlerini tercih edilebilirsiniz. Cilt bakımı denildiğinde ilk akla gelen La Glamor, cilt bakım serumları, cilt bakım maske ve kremleri ile cilt bakım ürünleri sektörünün lideri olma yolunda ilerlemektedir. Düzenli kullandığınız takdirde kırışıklık, sarkma ve akne oluşumu gibi problemlerinizi giderebilmeniz mümkündür. Unutmayın ki cilt bakımınızda amaç güzellik gibi görünüyor olsa da önceliğiniz cilt sağlığınızı korumak olmalıdır.
Yukarı   Web: https://www.laglamor.com       
 
Gönderen:
Bayrak Flama

Yer:
Diğer

Tarih:
23 Şubat 2022, Çarşamba
17:45

Alıntı Yap: Bayrak Flama

​Bayrak firması olarak üretim faaliyetlerimizi geniş kapsamda yürütmekteyiz. Bu sebeple de İzmir bayrak flama olarak üretim potansiyelimizi her geçen gün arttırarak beklentileri en iyi şekilde karşılıyoruz. Birçok bayrak seçeneğimiz mevcut olup her biri üretim esnasında ayrı aşamalardan geçirilmektedir. Kullanılan malzemeler ise fark göstererek bayrak çeşitleri içerisinde her biri üretimimizde bulunur. İzmir bayrak flama üreticisi olarak verilen sipariş doğrultusunda en iyi şekilde üretim sağlıyoruz. Malzeme çeşitleri ve üretim kalitesine önem vererek imal ettiğimiz bayrakların dayanıklı ürünler olması da bizler için oldukça önemlidir. Yıpranmaya karşı dayanıklı ve aşınmayan bir kumaş çeşidi kullanmaya devam ediyoruz.
Yukarı   Web: www.bayrakflama.net       
 
Gönderen:
Turnike Sistemi

Yer:
Diğer

Tarih:
07 Şubat 2022, Pazartesi
13:10

Alıntı Yap: Turnike Sistemi

Piyasadaki deneyimlerini ve tecrübelerini aralıksız şekilde müşterilerine sunmakta AR-GE çalışmaları ile sektöre sürekli yenilikler katmaktadır.

Kuruluşundan bu yana bir çok sektöre hizmet götürmüş arka planda sürekli donanım, yazılım ve teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Hizmetleri arasında Parmak izli - Kartlı Personel Devam Kontrol Sistemleri, Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, Turnike, turnike sistemi, personel turnike, Yüz tanıma sistemleri, OGS sistemleri, WC takip sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Kamera CCTV sistemleri, Access Kontrol Sistemleri ve Firmalara özel yazılımları yer almaktadır.

Kaliteli Hizmet Ve Sorunsuz- Sonsuz Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasını sağlayacak olan yazılım, donanım ve hizmet şeklinin belirlenmesinde alanında uzman mühendis ve teknik personellerimiz büyük rol oynamakta bu sayede de müşterilerimizin doğru zamanda doğru teknolojiye yatırım yapmaları şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Bünyesindeki Restoran Otomasyon Sistemi Satış ve Teknik Destek Departmanıyla da Restoran Sektöründe Otomasyon sistemleri adına hayli yol kat etmiş Restoran Otomasyon Sistemini kullandığı IPOD - IPAD lerle teknolojide enson noktaya taşımıştır.Oldukça karmaşık görünen adisyon sistemi ve restoran işletmeciliği şirketimiz sayesinde oldukça kolaylaşmış işletmecilere rahat nefes aldırmıştır.

Genç, dinamik ve Uzman kadrosuyla Projelerinizde yanınızda yer almaya ve Çözüm Ortağınız olmaya hazırdır.
Yukarı   Web: https://www.turnike-sistemi.net       
 
Gönderen:
Alsan Bayrak

Yer:
Diğer

Tarih:
18 Ocak 2022, Salı
09:56

Alıntı Yap: Alsan Bayrak

İzmir Bayrak olarak uzun yıllardır bayrak satışı alanında faaliyet göstermekte olan bayrak firmasıyız. Önceliğimiz her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışıdır. Bayrak imalatından, teslimat ve teslimat sonrasına kadar titizlikle çalışmaktayız.
Yukarı   Web: https://alsanbayrak.com       
 

Toplam Kayıt Sayısı: 148 Toplam Sayfa Sayısı: 30
[««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. . . . 28. 29. 30. [»] [»»] 
© 2007 Test Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7