KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Erva Ambalaj

Yer:
Diğer

Tarih:
20 Aralık 2022, Salı
19:26

Alıntı Yap: Erva Ambalaj

Sürekli, Hızlı ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

ERVA Ambalaj & Matbaa Sanayi olarak markanızı önemsiyoruz,
Çünkü müşterilerinizi önemsediğinizi biliyoruz…

ERVA Ambalaj & Matbaa Sanayi olarak farklı sektörlerde hizmet veren firmaların marka bilinirliğini arttırmak, hedef kitlesine doğru şekilde ulaşmasını sağlamak ve firmanın güvenilirliğini arttırmak amacıyla ihtiyaç duyduğu her türlü ambalaj, matbaa ve promosyon ürününe kalite ve uygun fiyat güvencesiyle ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Lokum kutuları, kuru pasta kutuları, yaş pasta kutuları başta olmak üzere birçok farklı kutu üretimi yapmaktayız.

Misyonumuz;
Mevcut yapımızdaki kapasitemizi artırarak yeni ortaya çıkan ambalaj malzemeleri üzerinde çalışma yapmak ve gerektiğinde üretimlerine geçmektir.

Vizyonumuz:
Ambalaj ve Matbaa endüstri pazarında Türkiye’de faaliyet gösteren firmalar içerisinde ilk beş sıra arasında yer alabilmek ve ihracatlarına yönelmektir.

Firmamızın Misyonu:
Daima müşteri memnuniyetini gözeterek dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden mevcut hedeflerimize ulaşmaktır.
Yukarı   Web: www.ervaambalaj.com.tr       
 
Gönderen:
Polen Mobilya

Yer:
Diğer

Tarih:
10 Kasım 2022, Perşembe
12:11

Alıntı Yap: Polen Mobilya

PLN Ofis Mobilyaları 1990 yılından itibaren ofis mobilyaları, büro mobilyaları, hastane mobilyaları, okul mobilyaları, ofis koltukları, otel mobilyaları ve restaurant mobilyaları sektöründe üstün hizmet anlayışı , kaliteli mobilya tasarımları ve modern mobilya tasarımlarıyla müşterilerine en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir.

Özgün ofis ve çalışma ortamının verimlilik, motivasyon ve yaratıcılıkla eş değer olduğunun farkında olan PLN Ofis Mobilyaları her türlü ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel farklı renk ve modelde ofis mobilyaları modelleri geliştirmektedir.

“Mekan tasarımı; rahatlık, estetik ve fonksiyonelliktir.” fikrinin bilinciyle sektörde hizmet veren PLN Ofis Mobilyaları, bütün bu noktalarda tecrübeleri, özel tasarımları ve sanatsal mobilya coğrafyasıyla sizlerin hayalindeki mükemmeli yurt içi ve yurt dışı birçok projede ortaya çıkarmış ve çıkarmaya devam edecektir.
Yukarı   Web: https://www.plnofismobilyalari.com       
 
Gönderen:
Astav Petek Tavan

Yer:
Diğer

Tarih:
31 Ekim 2022, Pazartesi
11:12

Alıntı Yap: Astav Petek Tavan

Petek Asma Tavan Sistemleri

Öncelikle petek asma tavan ürünümüz açık hücreli asma tavan modeli olup bulunduğu mekana derinlik ve sonsuzluk katar. Bununla birlikte standart asma tavanların dışında kalarak mekanın hareketli ve modern bir dizayn almasını sağlar.

Ayrıca farklı tiplerde aydınlatma armatürleri de uygulayarak standardın dışında kalabilirsiniz.

Böylelikle hücre boşluklarından tavan arkasında kalan tesisata kolayca müdahale edebilir. Aynı zamanda olası bir yangında dumanın hızlı bir şekilde tavan arkasına geçmesi sağlanır. Özellikle petek tavan modeli istenilen hücre ebadında ve ral renklerde üretilmektedir. Bunun yanında petek asma tavan modeli T-15 sistem ve kendinden taşıyıcılı (gizli taşıyıcılı) olmak üzere iki farklı sistemde üretilmektedir. Fakat T-15 sistemde paneller 600x600mm veya 600x1200mm modüller halinde örülmemiş (demonte) olarak üretilir.

Oysaki kendinden taşıyıcılı sistemde ise paneller projeye uygun olarak üretilir. Üstelik kendinden taşıyıcılı sistemde ilave bir taşıyıcı profil kullanılmadığı için sistem tavanda yekpare bir görüntü oluşturur. Kısacası asıl olarak ana taşıyıcı profil ve ara taşıyıcı profillerin birleşmesi sonucu oluşur. Bunun dışında oluşan panel T-15 sistemde tavanda hazırlanan modüle üstten bırakılarak montaj tamamlanır. Ancak kendinden taşıyıcılı sistemde ise oluşturulan paneller bu sisteme özel olarak üretilen petek askı yayı ve askı teli ile tavana direk olarak asılır. Son olarak petek tavan fiyatları hakkında bilgi vermemiz gerekirse petek tavan fiyatı hücre ebadına ve panel rengine göre farklılık göstermektedir.

Petek Asma Tavan Özellikleri:

Metal Cinsi: Alüminyum veya Galvanizli Çelik

Hücre Ebadı: 50x50mm, 75x75mm, 100x100mm, 150x150mm, 200x200mm, 50x200mm veya özel ebatlarda

Profil Ebadı: 15*40mm ve 10*40mm

Sistem: Kendinden taşıyıcılı (Gizli taşıyıcılı), T15 Sistem veya T24 Sistem

Ral Renkler (Standart: Beyaz, Siyah, Metalik Gri, Antrasit Gri)
Hafiftir, tavana yük getirmez.
Takılması ve sökülmesi kolaydır.
Isı kaybını önler.
Akustik performans (ses yalıtımı) sağlar. Aynı zamanda anti manyetik, mikrop barındırmaz, silinebilir.
İstenmeyen görüntüleri gizler (Sıhhi tesisat, havalandırma kanalları, elektrik tesisatı vs.)
Geri dönüşümlüdür

Petek Asma Tavan Kullanım Alanları:

Modern yapısı ile birçok ticari mekanda tercih edilmektedir. Bu nedenle başlıca kullanılan yerler; Havaalanları, tren & metro istasyonları, ofisler, Alış-veriş Merkezleri, havuzlar, koridorlar, restoran ve kafeler, okullar, kütüphaneler v.b.
Yukarı   Web: www.astav.com.tr/petek-asma-tavan       
 
Gönderen:
Yurdumun Lezzetleri

Yer:
Diğer

Tarih:
30 Ekim 2022, Pazar
13:21

Alıntı Yap: Yurdumun Lezzetleri

Yurdumun Lezzetleri, yöresel ürün satışı hizmetleri veren online bir alışveriş platformudur.

Amacımız, siz değerli tüketicilere mümkün olan en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunabilmektir. Bundan dolayı yöresel lezzetler satışı yapmak üzere web sitemize eklediğimiz organik ürünleri en iyilerinden seçmeye özen gösteriyoruz. Özellikle bitkisel ürün satışı sayfamızda çok çeşitli bitkisel otları, bitkisel baharatları, bitkisel çayları ve bitkisel kurutulmuş meyveleri bulabilirsiniz. Sabah kahvaltılarımızda sofralarımızın vazgeçilmez lezzetleri olan bol çeşitli peynir ürünlerini yöresel peynir satışı bölümünden temin edebilirsiniz. Bu bölümde afiyetle tüketebileceğiniz, ağzınıza layık yöresel kahvaltılık ürünlerden bazılarını sıralarsak; gömü kip peyniri, Kars kaşar peyniri, çeçil peyniri, tulum peyniri, karışık taze kaşar peyniri, salamura peynir, ve son olarak da Erzincan keçi tulum peynirini söyleyebiliriz.

Yemeklerimize lezzet katan baharatlara değinmeden olmaz. Yöresel baharat çeşitleri bakımından birçok farklı coğrafi bölgeden temin ettiğimiz bol alternatifli, taptaze baharatlarımızı mutlaka denemelisiniz. Çünkü bu konuda iddialıyız. Başlıca baharat çeşitlerimiz: 7 karışımlı köfte bahratı, anason, beyaz susam, esmer susam, hindistan cevizi, haspir, kakao, karanfil, keten tohumu, kimyon, köri, ince limon tuzu, iri limon tuzu, mavi haşhaş, Nescafe gold, Nescafe classic, nişasta, pasta süsü, sade polat şekeri, süt tozu, toz tarçın, zencefil, zencefilli polat şekeri ve zerdaçal şeklindedir. Yöresel ürünler pazarı arayışınızı nihayete erdirecek olan web sitemiz, yöresel ürünler sitesi kategorisinde sizler için en iyisini sunmaya devam ediyor.

Bununla birlikte online et siparişi vermek için de Yurdumun Lezzetleri'ni gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yöresel et ürünlerimiz sofralarınızı şenlendirmeye yeter de artar bile. Eee tüm bu lezzetleri tattıktan sonra leziz bir tatlı yememek olmaz :) Yöresel tatlılarımız tek kelimeyle muhteşemdir. Başka bir deyişle adeta parmak yediren lezzetleri hemen tatmak için online tatlı siparişinizi hemen verin.

Bunların dışında daha birçok farklı yöresel organik ürünleri keşfetmek için sizleri web sitemizde gezintiye davet ediyoruz.

Hepinize şimdiden afiyet olsun..
Yukarı   Web: www.yurdumunlezzetleri.com       
 
Gönderen:
Dağhan Sağlam

Yer:
Diğer

Tarih:
15 Ekim 2022, Cumartesi
12:58

Alıntı Yap: Dağhan Sağlam

Dağhan Sağlam Kimdir ?

15 Mayıs 1991 tarihinde Kadıköy, İstanbul doğumlu, aslen Trabzonlu olan milli atlet, spor hayatına 1999 yılında Kick Boks ve daha sonra Muay Thai branşı ile Marmara Spor Kulübünde başlamıştır.

Dağhan Sağlam, 2005-2009 yılları arasında; Kick boks ve Muay Thai branşlarında sırasıyla İstanbul, Marmara ve Türkiye şampiyonalarına katılmış, birçok kez derece ile şampiyonluklar kazanma başarısını göstermiş ve Türk Milli Takımına seçilerek, Avrupa arenasında ülkemizi başarıyla temsil etmiş olan milli bir sporcudur.

Avrupa arenası dövüş müsabakalarında ki başarısı milli atlete Belarus kapılarını açmış ve özellikle 2009-2012 yılları arasında ki sporculuk kariyeri, milli sporcunun kazandığı şampiyonluklar ve ülkemize kazandırdığı gurur açısından oldukça hareketli geçmiştir.

2009 yılında Belarus Muay Thai branşında “Kruvazör Sıklet Şampiyonu” olan genç milli atlet, bir sonraki yıl içerisinde de, aynı sıklette, şampiyonluk ünvanını elden bırakmamıştır. Milli atletin şampiyonluğa hazırlanma sürecinin büyük bir kısmını, Belarus’ un bir şehri olan Grodna’da geçirmiştir.

Avrupa’da karşılaştığı zorlu rakiplerini birer birer alt ederek, ikinci kez 2010 yılında “Belarus Muay Thai Şampiyonu” olma başarısını gösteren Türk milli atlet sporculuk kariyerine yeni bir şampiyonluk daha eklemiş ve “Kruvazör Sıklet WBC Avrupa Muay Thai Şampiyonu” olmayı başarmıştır.

İlerleyen yıllarda kazandığı bu şampiyonluklar ve başarılar neticesinde isminden çokça söz ettiren milli atlet, 2011 yılı içerisinde başarılarına bir yenisini daha ekleyip Kruvazör Sıklette katıldığı “WBC Dünya Muay Thai Şampiyonluğunu” kazanması artık onun için, üst üste şampiyonluklar kazanma adına bir gelenek haline gelmiştir. Muay Thai’nin babası kabul edilen “Nai Khanom Tom” adına düzenlenen şampiyonanın 2012 yılı Şampiyonu olan sporcu; 5 yıllık süre içerisinde sırasıyla:

*2009 Belarus Muay Thai Champion (Kruvazör Sıklet),

*2010 Belarus Muay Thai Champion (Kruvazör Sıklet),

*2010 WBC European Muay Thai Champion (Kruvazör Sıklet),

*2011 WBC World Muay Thai Champion (Kruvazör Sıklet),

*2012 WBC Muay Thai Nai Khanom Tom Champion

ünvanlarıyla uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil edip, bayrağımızı gururla dalgalandırmıştır.

Kazandığı bu başarılar neticesinde Avrupa’da ve Dünya’da genç yaşında dikkatleri üzerine çekmiştir. Almanya,Hollanda, Fransa gibi bir çok Avrupa ülkesinden, kişisel sporculuk kariyerini olumlu anlamda teşvik edecek nitelikte sponsorluk teklifleri almıştır.

Milli atletin kişisel azmi, disiplin becerileri ve takım çalışmalarında ki üstün gayretleri ile Türk Milli Takımına kazandırdığı sayısız şampiyonluklar ve spora dair Türkiye’yi onurlandıran sporculuk kariyeri, özetle bu görkemli yıllar Milli atlete kendi hayatının dönüm noktası sayılabilecek nitelikte ki, İngiltere’nin en büyük dövüş kulüplerinden biri olarak kabul edilen “Islington Boxing Club” ‘dan çok ciddi rakamlar ile transfer teklifini de beraberinde getirmiştir.

Milli sporcu, bu teklifi ailevi sebeplerden ötürü, maalesef ki, olumlu değerlendirememiş ve kariyerine ülkesinde devam etmiştir. Uluslararası alanda ki başarılı çizgisi ve üst üste kazandığı şampiyonluklarıyla, özenle, binbir emek vererek edindiği kişisel spor kariyerinin meyvesi olarak “2016 Rio Olimpiyat Oyunları Açılış Töreni” ‘ne davet edilen uluslararası milli atlet ülkemizi iftaharla temsil etmiştir.

Farklı Bir Yarın İstiyorsan, Kendini Bugün Zorla !

Genç yaşında milli sporcu olan Dağhan Sağlam, Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan %100 burslu eğitim imkanı kazanmış fakat hem yurt içinde ki hem de yurt dışında ki turnuvalarının yoğunluğu sebebi ile okuluna ara vermek durumunda kalarak, kişisel kariyerinde ki basamakları yüksek gayretine dayalı bir hızla tırmanmaya devam etmiştir.

Milli atlet uzun yıllar boyunca Tayland ülkesinde ki Bangkok, Pattaya, Phuket gibi Uzakdoğu şehirlerine birçok kez gitmiş ve Yokkao, Tiger Muay Thai gibi tanınmış kamplarda idmanlar gerçekleştirmiş ve ayrıca Muay Thai’nin dünya çapında tanınmış değerli sporcu isimlerinden çeşitli eğitimler alarak kendini geliştirme imkanı bulmuştur. Aldığı eğitimleri de bu ustalarla müsabakalara çıkarak başarısını perçinleyen Milli Atlet, Tayland Kral Kupası‘nda da dövüşüp başarı elde eden nadir Türk sporcular arasında yer almaktadır.

Başta Tayland olmak üzere; İngiltere, Hollanda, Fransa gibi bir çok Avrupa arenasında da ülkemizi temsil edip, büyük başarılara ve şampiyonluklara uzanan milli atlet son katıldığı Avrupa Şampiyonası finallerinde kulağına aldığı bir darbe sonucu profesyonel dövüş müsabakalarına bir süreliğine ara verip, hali hazırda kurucusu ve sahibi olduğu “Solid Fight Academy” dövüş salonlarında antrenörlük kariyerine ağırlık vererek spor hayatına devam etmiştir.

Antrenörlük kariyeri boyuncu hem yurt içinde hem yurtdışında eğitimlere ve seminerlere katılan Milli Atlet bu eğitim ve seminerler esnasında Dünya çapında tanınmış Tony Jeffries, Phil Daru, Simon Chu gibi antrenörlerle çalışma fırsatı yakalamıştır. Sporcu kariyerinde olduğu gibi Antrenörlük Kariyerinde de hızlıca yükselen ve beynelmilel hale gelen milli atlet; edindiği bilgi birikimini ve tecrübesini hali hazırda olan öğrencileriyle ve antrenörlerle son derece ustalıkla paylaşmakta, ülkemize de temeli sağlam milli sporcular ve yetenekli antrenörler katıp başarılar kazanmaya devam etmektedir.
Yukarı   Web: www.daghansaglam.com       
 

Toplam Kayıt Sayısı: 182 Toplam Sayfa Sayısı: 37
[««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. . . . 35. 36. 37. [»] [»»] 
© 2007 Test Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7