KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Dağhan Sağlam

Yer:
Diğer

Tarih:
04 Ağustos 2022, Perşembe
17:50

Alıntı Yap: Dağhan Sağlam

Kozyatağı Kick Boks Salonu
Kozyatağı kick boks salonu her zaman dövüş sporlarında etkin bir çalışma ile yüksek kondüsyona sahip olmanızı sağlar. Enerjinizi kontrol ederek fazla güç tüketimi gereken sporda teknik hareketlerin doğru bir şekilde kontrollü kullanımı oldukça önemlidir. Kick boks salonunda uzman kadro yardımı ile tam destek alma imkanına sahipsiniz.

En sert dövüş sporlarından birisi olan kick boks, gücünüzü belirli teknikler üzerinde yoğunlaştırmanızla bu spor dalında gelişim sağlamanızı sağlar. Uzmanlığınız ile zamanla kuşak atlayarak başarınızı müsabakalarda en iyi şekilde göstermenizi sağlar. Aynı zamanda gelişiminize fayda sağlayan en önemli sporlar arasındadır.

Kick Boks Eğitiminde Avantajlar Nelerdir?
Kick Boks, avantajlı bir eğitim sürecine sahiptir. Bu durum sporculara fiziksel güçlerini doğru orantılı kullanma imkanı tanır. Aynı zamanda vücut gelişiminde istenilen kas ve gövde yapısına sahip olmanız konusunda yardımcı olur. Eğitmen Dağhan Sağlam tarafından verilen Kozyatağı Kick Boks eğitimi kişinin kondüsyonuna göre çizilen teknik ilerleme sayesinde belirlenir.

Kick boks, sporcuların gelişimi için profesyonel bir destek sunan eğitim süreci, denge, fiziksel koordinasyon ve esneklik yanında özgüven sağlayan önemli bir spordur. Dengeli kilo alımı ile sporcuların bedensel yapıda deformasyona uğramamaları için özel beslenme programları uygulanır. Bu sayede tam olarak eğitim içeriğine uygun bir hazırlanma ile müsabakalarda üstün başarı sergilemenize yardımcı olur.

Kick Boks ile Vücut Gelişimi
Spor aktivitesi olmasının yanında vücudunuzda gözle görülür bir değişim yaratarak kas yapınızın etkin bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olur. Bu sayede gelişim düzeyini olumlu yönde etkileyerek düzenli bir beslenme ile tam koordinasyonlu bir eğitim içeriğinden geçmenizi sağlar. Fiziksel aktivite olmasının yanı sıra ruhsal anlamda da bütünleşmenize olanak tanır.

Bu şekilde dövüş sporları arasında ilk sırada gelerek beklentiyi maksimum düzeye çıkarmaktadır. Profesyonel eğitmen kadrosu eşliğinde verilen derslere aksatmadan, düzenli katılım sağlamanız, kuşak atlamanız için önemlidir. Bu disiplin eşliğinde çalışmaları devam ettirmeniz, ilerisi için profesyonellik düşünceniz varsa, amatör klasmandan çıkarak profesyonel alanda devam etmenizi sağlar.

Kozyatağı Kick Boks salonu ile vücut geliştirme tercihinde bulunanlar için beklentiyi üst düzeyde karşılayan önemli bir dövüş sporudur. Bu sebeple de düzenli çalışmanız ve istikrarlı bir eğitim alınması ile istediğiniz noktada ilerleme kaydetmenize yardımcı olur.
Yukarı   Web: https://www.daghansaglam.com/kozyatagi-kick-boks-salonu       
 
Gönderen:
Betaper

Yer:
Diğer

Tarih:
22 Haziran 2022, Çarşamba
18:12

Alıntı Yap: Betaper

BETAPER
BETAPER GEÇİS KONTROL SİSTEMLERİ Deneyim ve tecrübelerini yenilikçi ARG-GE hizmetleriyle buluşturarak sektöre yeni bir bakış açısı katmaktadır.

BETAPER Kuruluşundan itibaren yazılım, donanım ve teknik destek gibi hizmetlerini birçok firmaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir

Hizmetleri arasında Parmak izli - Kartlı Personel Devam Kontrol Sistemleri, Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, Personel Takip, Yüz tanıma sistemleri, Parmak İzi Okuyucu, OGS otopark sistemleri, WC takip sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Kamera CCTV sistemleri, Access Kontrol Sistemleri ve Firmalara Özel Yazılımlar yer almaktadır.

Kaliteli Hizmet ve Sorunsuz - Sonsuz Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasını sağlayacak olan yazılım, donanım ve hizmet şeklinin belirlenmesinde alanında uzman mühendis ve teknik personellerimiz büyük rol oynamakta bu sayede de müşterilerimizin doğru zamanda doğru teknolojiye yatırım yapmaları PARMA TEKNİK tarafından sağlanmaktadır.

Neden BETAPER ?
1) Müşterilerimizin istek ve taleplerini dinliyoruz.

2) İhtiyaçlarınıza hızlı ve yerinizde çözüm üretiyoruz.

3) Profesyonel ve teknik ekibimizle en hızlı şekilde sonuç odaklı çalışıyoruz.

4) En uygun ve cazip koşullarla tekliflendirme yapıyoruz.

5) Zamanlama ve aciliyet bilinciyle hareket ediyoruz.

6) Daha iyis için kendimizi sürekli olarak geliştirmeye çabalıyoruz.
Yukarı   Web: www.betaper.com       
 
Gönderen:
Solid Figth Academy

Yer:
Diğer

Tarih:
19 Haziran 2022, Pazar
23:09

Alıntı Yap: Solid Figth Academy

Dağhan Sağlam Kimdir ?
15 Mayıs 1991 tarihinde Kadıköy, İstanbul doğumlu, aslen Trabzonlu olan milli atlet, spor hayatına 1999 yılında Kick Boks ve daha sonra Muay Thai branşı ile Marmara Spor Kulübünde başlamıştır.

Bu tarihten itibaren 2005-2009 yılları arasında; Kick boks ve Muay Thai branşlarında İstanbul, Marmara ve Türkiye şampiyonalarına katılmış, birçok kez derece ile şampiyonluklar kazanma başarısını göstermiş ve Türkiye Milli Takımına seçilip Avrupa Arenasında da ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.
Muay Thai Kozyatağı, Kick Boks Bostancı, Boks Suadiye, Muay Thai Erenköy şubelerinde öğrencilerine tecrübelerini aktarmak için eğitimler vermektedir.

Avrupa'da karşılaştığı zorlu rakiplerini birer birer alt ederek ülkemizi uluslararası mecrada başarıyla temsil edip bayrağımızı gururla dalgalandırmıştır.
Kazandığı bu başarılar neticesinde Avrupa’da ve Dünya’da genç yaşında dikkatleri üzerine çeken Milli atlet İngiltere, Hollanda, Fransa gibi bir çok Avrupa ülkesinden sponsorluk teklifi almasına karşın ailevi sebepler nedeniyle kariyerine ülkesinde devam etmiştir.
Yukarı   Web: https://www.daghansaglam.com/muay-thai-nedir       
 
Gönderen:
Kaktüs Sukulent

Yer:
Diğer

Tarih:
18 Mayıs 2022, Çarşamba
18:44

Alıntı Yap: Kaktüs Sukulent

Kaktüs Sukulent

Hem kolay bakımı hem de ilgi çekici görselleri ile kaktüs ve sukulentlere karşı büyük bir ilgi duruyoruz. Onları ev ve ofislerimizin en güzel köşelerinde konumlandırabildiğimiz gibi aynı zamanda birer hediye olarak da tercih ediyoruz. Peki nedir bu kaktüs ve sukulent, bu iki özel çiçeğin farkı nedir? Neden insanlar bu iki çiçeğe büyük bir ilgi duyar. Şöyle ki;

Kaktüs

Bir çöl bitkisidir. Sahip olduğu özellikler bakımından bulunduğu ortamın hava kalitesini yükselten, radyasyonu azaltan ve stresi düşürdüğüne inanılan özel bir bitkidir. Bakımı oldukça kolay olduğu için ev ve ofislerde özellikle televizyon yanında veya bilgisayar masasında dikkatleri çekiyor.

Sukulent 

Dikensiz kaktüs olarak bilinen sukulent çiçeği dallarında ve yapraklarından su tutma becerisi yüksek olan ortamdaki radyasyonu azaltan bir türdür. Özellikle küçük saksılarda büyük ilgi gören sukulentler İnsan dostu olarak tanımlanıyor.  Her zaman kendi kendilerine yetebilen mütevazi sukulentler kanaatkar olmaları ve şehir hayatına iyi uyum sağlamaları ile tanınıyor.

Hediyelik bitki ve çiçekler

Çiçekler kadar zarif ve ince düşünülmüş hediye sayısı oldukça azdır. Her tür kutlama için hediye edeceğiniz kaktüs ve sukulent bitkilere çok özel aranjmanlar ile Bartın'da hazırlanarak dünyanın dört bir yanına ulaştırılıyor. Kaktus Sukulent Sitesinde hediyelik olarak hazırlanan aranjmanlar muhteşem görünüyor.  Aynı zamanda nişan süs olarak da kullanılabilen bu özel bitkiler mutlaka görülmeye değer.

28 yıldır bitki ve çiçek üretimi yapan ve bugün Bartın’dan tüm dünyaya çiçek ulaştıran bu köklü firmayı tanımak için işte adresler;

https://www.kaktussukulent.com

Instagram: @kaktussukulentcom
Yukarı   Web: www.kaktussukulent.com       
 
Gönderen:
T. Ercüment

Yer:
Adıyaman

Tarih:
14 Mayıs 2022, Cumartesi
10:19

Alıntı Yap: T. Ercüment

Kaliteli ve hızlı teknik çeviri. Anında fiyat ve süre hesaplama, hızlı sipariş, hızlı teslim. - www.SipSakCeviri.com
Yukarı Mail: tercume-fiyatlari@mailinator.com  Web: www.sipsakceviri.com/       
 

Toplam Kayıt Sayısı: 161 Toplam Sayfa Sayısı: 33
[««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. . . . 31. 32. 33. [»] [»»] 
© 2007 Test Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7